Honka Fusion

Honka Fusion™ palgitehnoloogia on maailmas unikaalne lahendus

Honka Fusion™ on Sulle, kes hindab modernset, urbanistliku arhitektuuri ja kordumatut sisekujundust. Honka palgi tehnikaareng võimaldab pakkuda suurepärasid võimalusi - kasutada traditsioonilist palki linna keskkonda sobivas vormis, pakkudes samas tervislikku ja turvalist elukeskkonda.

Honka Fusion™  mitte vajuv seinalahendus võimaldab kombineerida erinevaid materjale, pakkudes huvitavaid võimalusi. Märksõnadeks endiselt niiskusturvalisus, energiatõhusus ja tervislik sisekliima.

Enam ei piira projekteerimist traditsioonilisest palgitehnikast tulenevad vajumised, saab kasutada erinevaid fassaadi viimistluse materjale, suuremaid klaaspindasid ja luua lahendusi, millised on eelnevalt olnud kivimajade pärusmaaks. FXL palgi disaini valikus on 0 - nurk, mis tähendab, et nurga ühendus on 45° nurga all ja võrreldes traditsioonilise nurga lukuga ei jää näha palgi otsi või pole vaja kasutada laiasid nurga kattelaudu. Samuti saab vabalt valida fassaadi viimistlemisel kasutatavaid materjale. Võib varieerida nii voodrilaua, loodusliku kiviga või leida muid lahendusi.

Honka Fusion palgilahendus

Fusion, tähendab liitmist- ühendamist ja Honka Fusion palk ühendab endas kaasaegsest tehnoloogiat, milles on säilinud massiivpuidu parimad omadused. Honka Fusion ehk FXL palgi erinevuseks võrreldes traditsioonilise palgi tehnikaga on mitte vajumine, nimelt FXL palk ei vaju nagu teeb seda tavaline liimpalk. Tänu sellele on võimalik luua hoopis teitsuguseid lahendusi, kui oleme harjunud nägema traditsioonilise palgitehnika juures. FXL palk ei eelda laiasid akende- uste liiste ja tehnoloogilisi vajumisvahesid.

FXL palgitehnikaga saab luua eriti energiatõhusaid lahendusi, kus maja südameks ja kandvaks osaks on massiivpuit, mis soojustatakse 200mm EPS soojustusega. Fassaadi viimistluseks võib kasutada krohvi, erineva profiili ja suunaga laudist või muid meelepäraseid lahendusi. Võrreldes kivi või betooniga puudub ehitamise käigus vajadus tehnoloogilisele kuivamisele ja maja saab koheselt valmis ehitada.

Võimalused, kus piirideks on fantaasia

Puitu saab erinevalt viimistleda, kas kasutades selleks katvat värvi, laseerivat viimistlust või hoopis õli. Lase oma loovusel lennata ja leia huvitavaid lahendusi. Samuti on sisustajatele massiivpuit väga tänuväärne materjal, kuhu on lihtne ja turvaline kinnitada mööblit ja kunsti. Interjööri võib kujundada loovalt ja maitsekalt, sest puit materjalina toetab seda igati. 

Teie perel saavad olema parimad palkmaja omadused nagu kestvus ning tervislik siseõhk. Honka Fusion™ on maailmas unikaalne lahendus