Meile meeldib Pinterest! Avasta Honka erinevaid stiile - modernseid ja traditsioonilisi. Meie albumites leidub ka ideesid palkmajade sisekujunduseks, hilisemaid projekte ning palju muud. Tutvu meie inspiratsioonirikaste galeriidega siit.

Ideid teostatud töödest

Inspireerivad pildid Honka valmismajadest

Maitseid on igasuguseid - nagu ka Honka kodulahendusi. On selleks isiklik kodu või suvemaja, meiega koos saate parima lahenduse, kus on arvestatud ka kõige pisemate soovide ja vajadustega. Meie kaasaegsed palkmajade ehitusviisid on piirideta, mistõttu suudame tagada keskkonnaga kooskõlalisuse ja parima sobivuse. Inspiratsiooniks pakume galeriid meie varasematest valmismajadest.

Modernsed majad

Osad inimesed soosivad modernset, minimalistlikku arhitektuuri, kus on suured aknad ning valgusküllased ruumid. Honka kvaliteetsed palkmaja ehitusmaterjalid ning -, meetodid tulevad vastu ka kõige nõudlikumale maitsele disainis, et täideviia unistuste kodu. Modernse maja atmosfääris mängivad rolli minimalistlikud detailid, selgete joonte ning suurte terassidega disaini elemendid. Suured aknad rõhuvad kaunile ümbruskonnale luues avarad ning valgusküllased ruumid, mis justkui laiendavad kauni vaate teie koju või vabaajamajja. Ava siit modernsete palkmajade pildimaterjalid >>

 

Traditsioonilised majad

 

Traditsioonilised palkmajad, mis on soojad ning hubased, loovad intiimse olustiku ning sobivad imepäraselt inimestele, kes eelistavad rohkem rahu ja privaatsust. Traditsioonilisele palkmajade fassaadile on omaseks armsad aknad ning eritasanditel looknevad laed või dekoratiivsed varikatused, mis loovad majale omamoodi elegantsi. Honka projektide kogumikust võib leida ka majakombinatsioone traditsiooniliste elementidega uues, modernses võtmes.