Meie teenused

Meie teenused

Meie laialdane valik teenuseid

Honka pakub laialdast valikut erinevaid teenuseid. Võite valida tüüpprojekti, sobitada tüüpprojekti vastavalt kinnistule ja stiili eelistustele või alustada puhtalt lehelt ja luua endale kordumatu elukeskkond. Unistuste kodu loomine ei koosne pelgalt majaehitusest vaid eeldab põhjalikku planeerimist ning varasema kogemuse puudumisel, võib kogu protsess tunduda eriliselt keeruka ja pikana. Honkaga koos võite kindel olla, et teie soovid alates sobiliku kinnistu leidmisest kuni maja ehituseni saavad täidetud. Sinna hulka kuuluvad ka sobiliku maja projekti valik, asendiplaani koostamine, ehitusloa taotlemine, kooskõlastused ja kogu ehitusprotsessi planeerimine ja juhtimine. Meiega koos saavad lahenduse ka ehitustegevuse dokumenteerimine, mõõdistused ning kasutusloa taotlemine. Seda kõike viivad läbi meie usaldusväärsed ning pikaajalise kogemusega proffessionaalid aidates teil jõuda parimate ja kvaliteetsete tulemusteni. Honka meeskonda kuuluvad arhitektid, disainerid, insenerid ning eriosadeprojekteerijad jälgivad kogu protsessi käigus, et oleks arvestatud ka kõige pisemategi detailidega. Nii sünnib unelmate kodu.

Planeerimine

Omades kinnistut, millel puudub ehitusõigus või soovite kinnistut mitmeks jagada, võib seadusest tulenevalt vajalik olla ehitusõiguse taotlemiseks detailplaneeringu koostamine. Taotletakse detailplaneeringu algatamine, selle alusel koostatakse detailplaneering, mis kehtestatakse kohaliku omavalitsuse poolt. Detailplaneeringu algatamine, koostamine ja kehtesmine on tavaliselt küllalt pikaajaline protsess, milleks tuleks aega ja kannatust varuda.

Projekteerimine

Igal inimesel on erilised soovid oma unistuste kodu loomisel ning harva leitakse sobiv projekt otse kataloogist. Esimesed sammud alustamaks projekteerimisega, on oma vajaduste kaardistamine, sobiva stilli valimine ning ehituskoha hindamine. Teistel etappidel püütakse ühendada vajadused ja soovid. Valmivad esmased eskiisid plaanidest, vaadetest ning 3D pildid. Sellele järgnevad projekti viimistlemine, kus pööratakse suurt tähelepanu esmapilgul ka kõige tühisematele detailidele. Viimaks järgneb hilisem konstruktiivne projekteerimine, mis on äärimselt oluline eduka ehitusprotsessi läbiviimiseks. 

Loe projekteerimise kohta edasi siit >>

Ehitamine

Honka ehitusmeeskond teab kõike Honka tehnoloogiatest pakkudes suurepärast võimalust ehitada oma palkmaja ning seda kiiresti ja vaevatult. Me pakume kõrgtehnoloogilist toodet, mis on turvaline, tervislik ning õnnelik kodu ka tulevastele põlvedele. Üha enam kliente valib just Honka ehitusspetsialistid oma kodu rajamisel.

Loe ehitusprotsessidest siit >>

Müügijärgne ja kasutusaegne tugi

Kliendi suhe ei lõppe peale seda, kui viimane Honka lauapakk on maha tõstetud. Püüame aidata kõiges, mis on seotud Honka kodu ehitamisega. Soovitame kogemustega ja usaldusväärseid eriosade projekteerijad, vajadusel tellime projektid, allhangete hinnapakkumised ja aitame neid analüüsida. Samuti, mis puudutab ehitamist: ajagraafiku koostamine, ehitajatega suhtlemine, hinnapakkumiste küsimine ja tööde teostamises kokkuleppimised. Iseehitajatele koolitused, kuidas ehitada Honka kodu ja igakülgne nõustamine, seda ka töömaa tingimustes. Traditsioonilises palgitehnikas ehitatud majade kasutusaegne reguleerimine ja kontrollimine. Samuti kõik garantiiga seotud küsimused. Arvestades majadetailide kõrget ettevalmistus astet ja palkmaja konstruktsiooni eripära ei eelda garantii olemasolu ainult Honka poolt aktsepteeritud ehitusettevõtete kasutamist vaid jooniste järgi ja nõuetekohaselt teostatud töid ning heaperemeheliku kasutamist.