Miks valida Honka palkmaja?

Palkmaja on tervislik ja energiaefektiivne paik, mida kutsutakse koduks

Honka enam kui 80 000 rahulolevat klienti ning aastakümnete jagu kogemusi kinnitavad Honka tugevust ning usaldusväärsust palkmajade ehitusel. Honka pakutavates palkmajades kasutatakse kõrge kvaliteediga materjale, mis peavad vastu ajaproovile ning on jätkusuutlikud. Lisaks vastupidavatele lahendustele pakub Honka usaldusväärseid teenuseid ja kliendisuhteid.

Tervislik Honka kodu

Honka kodu põhiliseks materjaliks on ökoloogiline ja pikaealine soome metsades kasvanud puit, mis loob aluse turvaliseks ning tervislikuks elukeskonnaks. Puidul on loomupäraseks omaduseks imada õhust niiskust ja seda kuivemates oludes jälle vabastada, mis tähendab, et massiivpuidust majas ei tõuse niiskuse tase kunagi ohtliku tasemeni.  

Loe lähemalt palkmaja tervislikust mõjust >>

Kvaliteet

Kõiges, mida Honka teeb, põhineb põlvkondade jooksul kogutud teadmistele, tootearendusele ja sõltumatutele uuringutele, mis tagab kvaliteetse ja usaldusväärse tulemuse.

Meie tootearendus, testimised ja range kvaliteedikontroll tagavad selle, et Honka majad on soojapidavad, turvalised ja tervislikud kodud. Näiteks võime uhkusega öelda, et valmistame kõige tule- ja maavärinakindlamaid maju. Meie uurimis- ja arendusosakonnad teevad tihedat koostööd Technical Research Centre of Finland (VTT-ga), Saksamaa Technical Research Organization (TÜV-ga), samuti on kaasatud ülikoole, loomaks uusi võimalusi tagamaks meie majade ning nende elanike ohutused.

Maailma juhtivaim palgi töötlemise tehnoloogia

Honka poolt toodetud võtme sõlmed ja disainielemendid on kaitstud patentidega. Tänu juhtivatele tehnoloogilistele lahendustele on Honka Fusion™ massiivpuidust kodud hästi soojustatud, kõrge energiaeffektiivsusega ja maitsekalt viimistletud. Seina konstruktsioon on kaitstud EU riikides ja kopeerimise puhul on tegemist mitte turvaliste ning odavate võltsingutega. Honkarakenne Group oli esimene Euroopa palkmajade tootja, kes sai õiguse kasutada majadel CE märgist, mis kinnitab toodete vastavust ETA (European Technical Approval) aastast 2004. Aastal 2009 sai Honka Fusion™ tehniline lahendus ETA heakskiidu.

Honka Fusion™

Honka kasutab kaasaegseid ja kõrgtehnoloogilisi tootmisprotsesse, mis annavad disaineritele ning arhitektitedele laialdasi võimalusi huvitavate lahenduste loomiseks. Honka Fusion™  on meie oma disaini kontseptsioon, mis võimaldab kasutada traditsioonilist palki linna keskkonda sobivas vormis, pakkudes samas tervisliku ja turvalist elukeskkonda. Honka Fusion™ tootearendus ja katsetused on kestnud üle kümne aasta koostöös juhtivate uurimisasutustega. Tänaseks on ehitatud juba üle 100 Honka Fusion™ kodu.

Loe lisa Honka Fusion™ kontseptsioonist >>