Võtke ühendust

Huvi korral kontakteeruge Honka esindusega, mis on alati avatud erinevatele küsimustele ja pakkumistele.

Siit leiab Honka esinduse andmed >>

Mis on Honka?

Soe, hubane ja ökoloogiline palkmaja on vastupidanud ajaproovile.

Visioon ja väärtused

Meie üks tähtsamaid põhimõtteid on teha asju õigesti, alustades suurtest ja olulistest kuni pisemategi detailideni. See tähendab, et püüame pakkuda parimaid lahendusi, kus on arvestatud tellija isikupära ja elustiili harjumustega. Lisaväärtuseks peame Honka toodete puhul just looduslähedust ja naturaalsust, mis väljendub tulemusena tervislikus elukeskkonnas, tagades energiatõhususe tänu taastuva ja taaskasutatava ressursi kasutamisele ning väärindamisele. Toorme töötlemise viisi loodussõbralikkus tagab meie tegevuses mõistlikult väikese ökoloogilise jalajälje.

Loe edasi >>

Ideid teostatud töödest

Tänu palkmaja disainivõimaluste variatiivsusele, aitame luua täiesti unikaalseid kooslusi erinevatest materjalidest, mõeldes välja ja mõtestades kordumatuid ja isikupäraseid lahendusi. 

Vaata siit pilte varasemalt teostatud Honka palkmajadest >>

Ajalugu

Honka tegevuse ajalugu algab 1950. aastatest. Võib küll kõlada trafaretselt, aga Honka ongi arenenud puidust. Kõike, mida me teeme ja kes me oleme, on alguse saanud lopsakatest Soomemaa metsadest. Puit inspireerib meid. Puit on meie A ja O, millest valmistame unelmate palkmaju.

Loe edasi >>